Adebayor na celowniku Crystal, potwierdza Pardew

Menadżer Crystal Palace, Alan Pardew potwierdził, że rozważa pozyskanie Adebayora, to jest pierwsze nazwisko, którego nie odrzucił Pardew w rozmowie z mediami, jak na razie wcześniejsze spekulacje automatycznie zostały odrzucone przez trenera Crystal w tym takie nazwiska jak Austin, Babacar, Shelvey.

Od momentu otworzenia okna transferowego media spekulowały różne nazwiska graczy, którzy mieli przejść do Crystal Palace, do tej pory Alan Pardew zaprzeczał i odrzucał takie spekulacje aż do dzisiaj, dzisiaj zapytany czy jest zainteresowany pozyskaniem bezrobotnego Emmanuela Adebayora stwierdził, że rozważa pozyskanie tego gracza.

Wiadomo od początku stycznia że Crystal Palace będzie chciało pozyskać napastnika, jak na razie nie udało się nikogo pozyskać, mimo ostatnio słabych występów w ataku Crystal, drużyna nie zdobyła przecież gola w czterech ostatnich spotkaniach ligowych.

Pardew o zainteresowaniu Adebayorem

Myślę, że Adebayor jest graczem, który mógłby być dobrym rozwiązaniem dla Crystal. Wraz z prezesem klubów wykonujemy wiele telefonów aby wybrać odpowiedniego gracza, kogo pozyskamy to się niebawem okaże. Adebayor znajduje się w gronie graczy, którym się przyglądamy.

Wiele się również w ostatnim czasie mówiło o tym że Dwight Gayle opuści Crystal Palace, w tym przypadku drużyna znalazłaby się w jeszcze gorszej sytuacji tracąc kolejnego ofensywnego gracza. Pardew musi jak najszybciej pozyskać napastnika, czy to będzie Adebayor wszystko się okaże w najbliższych dniach.

Adebayor z osobistym trenerem

Przypomnijmy że Adebayor od końca poprzedniego sezonu jest bez klubu, po tym jak rozstał się z Tottenhamem, jednak sam gracz bardzo chce wrócić do gry, w okresie przedświątecznym zatrudnił osobistego trenera, aby ten pomógł mu powrócić do formy.

Dodaj komentarz