Adebayor przyznał, że nie wie zbyt wiele o Crystal Palace

Emmanuel Adebayor przyznał, będzie musiał korzystać z Google, aby dowiedzieć się więcej na temat jego nowego klubu Crystal Palace z którym podpisał półroczny kontrakt we wtorek, to podpisanie przerwało pięciomiesięczną przerwę zawodnika od momentu odejścia z Tottenhamu.

Reprezentant Togo przyznał, że ma trochę pracy domowej, polegającej na poznaniu nowego klubu o którym jak przyznał nie wie zbyt wiele.

Adebayor o nowym klubie

Nie wiem zbyt wiele o moim nowym klubie, dlatego muszę skorzystać z google aby dowiedzieć się trochę rzeczy. Chcę pomóc Crystal jak najbardziej będę potrafił, jestem tutaj aby grać jak najlepiej potrafię. Crystal jest daleko od pierwszej piątki, osiągnięcie wysokiego miejsca będzie trudne, ale będziemy chcieli z siebie dać jak najwięcej.

Adebayor, który również był łączony z Watford ostatecznie przeniósł się na Selhurst Park będzie mógł zadebiutować w nowej drużynie już w sobotę w meczu FA Cup przeciwko Stoke City. Wszyscy z niecierpliwością czekają na debiut nowego napastnika, aby zobaczyć na co go stać po tak długiej przerwie od ligi.

Dodaj komentarz