Bolasie na celowniku Interu Mediolan ?

Jak donoszą włoskie serwisy, Yannick Bolasie znalazł się na celowniku Interu Mediolan, włoski gigant jest w stanie wydać za gracza 20 milionów funtów, aby 26-latek już w styczniu przeniósł się do Mediolanu.

Reprezentant Kongo, stał się jednym z ulubieńców kibiców Crystal, dodatkowo zawodnik podpisał kontakt ważny aż do 2019 roku. Imponująca pierwsza połowa sezonu, sprawiła że Bolasie w 17 spotkaniach zdobył 4 gole, przyczyniając się tym do wysokiej pozycji Crystal, drużyna obecnie zajmuje wysoką piątą pozycję w lidze.

Bolasie pewniakiem Pardewa

Mimo doniesień transferowych, wydaje się że Alan Pardew nie byłby skłonny sprzedać swojego pewniaka w linii pomocy. Oczywiście okna transferowe rządzą się swoimi prawami, nieraz zdarzają transfery mało prawdopodobne jednak miejmy nadzieję że Bolasie nie będzie chciał zmieniać barw, szczególnie w tak dobrym dla Crystal sezonie.

Inter Mediolan prowadzony przez Roberto Manciniego jest obecnie liderem w Serie A i aby utrzymać tą pozycję na pewno będzie poszukiwał wzmocnień na rynku transferowym, który rusza już za niecałe dwa dni.

Bolasie obecnie kontuzjowany

Jak na razie Yannick skupia się na kontuzji której się niedawno nabawił, uraz biodra na pewno odłoży wszelkie propozycje transferowe, ponieważ zawodnik testów medycznych by nie przeszedł, jednak Inter może z cierpliwością czekać do końca stycznia aby na ostatniej prostej wystosować odpowiednią ofertę.

Jak już nam wszystkim dobrze są znane historie, kiedy to zawodnicy promują się w nieco słabszych drużynach po czym są wykupowani przez te silniejsze, niestety na to nic nie da się poradzić, tak już bywa że aby zrobić wielką karierę zawodnicy decydują się na transfer, taki obraz rzeczy sprawia nieraz że drużyny w kolejnych miesiącach nie potrafią znaleźć odpowiedniego następcy w lukę sprzedanego gracza.

Obecny sezon dla Yannicka jest najlepszy od momentu dołączenia do Crystal w 2012 roku, od tego czasu zawodnik rozegrał już ponad 120 spotkań z w koszulce Crystal. Jak na razie w Premier League gracz zdobył 12 goli.

Dodaj komentarz