Cabaye liczy na wysoką pozycję Crystal

Pomocnik Crystal Palace, Yohan Cabaye wierzy że jego drużyna jest w stanie w 2016 roku wywalczyć udział w rozgrywkach europejskich, marzeniem zawodnika jest natomiast aby w obecnym sezonie Crystal zwyciężyli w Pucharze Anglii.

Pięć spotkań bez porażki w grudniu dało drużynie awans na piątą pozycję w Premier League, wyprzedzając tym samym takie potęgi jak Manchester United czy też Liverpool, coraz lepsza forma nie dziwi najlepszego strzelca Crystal, które celuje w rozgrywki europejski.

Cabaye wierzy w wysoką formę Crystal

Mam nadzieję że uda nam się dostać się do rozgrywek europejskich, ten cel może stać się rzeczywistością. Musimy grać z ufnością, mamy bardzo dobry zespół i kilku fantastycznych graczy, co razem daje silną drużynę.

Zawodnik który w obecnym sezonie strzelił najwięcej goli dla swojej drużyny, ma nadzieję że druga połowa sezonu będzie równie udana jak była pierwsza. Ostatnią porażkę zawodnicy Crystal odnieśli pod koniec listopada, od tego czasu Pardew z graczami grają bardzo dobre, wykorzystując swoje dobre strony.

Cabaye liczy na triumf w pucharze

Puchar Anglii to fantastyczne trofeum, miałem szczęście wygrać Puchar Francji z drużyną Lille oraz w zeszłym sezonie z drużyną Paris Saint Germain. Nawet mniejsze zespoły w lidze mogą konkurować przeciwko tym największym i odnosić sukces, nikt nie jest spisany na straty przed rozpoczęciem spotkania. Ważne aby grać jak najlepiej, dzięki czemu można odnosić sukcesy.

Słowa Cabaye’a mają odzwierciedlenie w obecnym sezonie, przez długi czas liderem rozgrywek by Leicester City, który w zeszłym sezonie walczył do ostatniej kolejki o utrzymanie, widać że jeżeli drużyna wierzy w umiejętności, może osiągać bardzo dużo, dlatego też miejmy nadzieję że Crystal Palace spełni marzenia zawodnika i zapewni sobie udział w rozgrywkach europejskich, a nawet wygra Puchar Anglii.

Pierwszym krokiem do odniesienia, któregoś z sukcesów będzie niedzielne spotkanie przeciwko Chelsea Londyn, dla Crystal będzie to poważny sprawdzian w drugim etapie tego wspaniałego sezonu. Początek spotkania juz w niedzielę o godzinie 14:30.

Dodaj komentarz