Celem Hiddinga trzy punkty

Guus Hiddink wezwał graczy Chelsea Londyn do walki w spotkaniu przeciwko Crystal, nowy trener drużyny chce kontynuować dobrą passę drużyny od momentu kiedy do niej dołączył a jego celem w niedzielnym spotkaniu jest zwycięstwo.

Chelsea przegrała w sierpniu z Crystal Palace 2:1 dlatego niedzielne spotkanie będzie okazją na zemstę za tą porażkę. Tym razem Crystal zagra z drużyną Chelsea prowadzoną przez nowego menadżera, Hiddink który przejął drużynę w grudniu w ciągu trzech spotkań odnotował zwycięstwo i dwa remisy, pokonując Sunderland 3:1. remisując z Watford 2:2 i z Manchesterem United 0:0.

Od momentu kiedy Chelsea opuścił Jose Mourinho, drużyna jest niepokonana, dlatego nowy jej trener śmiało mówi że chciałby na Selhurst Park zwyciężyć aby przedłużyć passę i zacząć nowy rok od wygranej.

Hiddink wierzy w pokonanie Crystal

Crystal gra dobrą piłkę, Pardew wykonuje dobrą robotę jednak wchodzimy w lepszy etap dla Chelsea, odnieśliśmy wygraną i dwa remisy ale to nie wystarczy, musimy po prostu zacząć wygrywać i zdobywać jak najwięcej kompletów punktów.

Drużyna Crystal do niedzielnego spotkania podchodzi niepokonana od końca listopada jednak to nie stanowi problemu dla Hiddinka, według trenera w obecnym sezonie nie da się przewidzieć rezultatów, przegrywają największe kluby które teoretycznie są faworytami w spotkaniach.

Kolejnym powodem do radości dla Hiddinka jest duże prawdopodobieństwo że przeciwko Crystal zagra Diego Costa oraz środkowy obrońca Gary Cahill, obaj w ostatnim czasie zmagali się z urazami.

Dodaj komentarz