Charlie Austin może trafić do Crystal Palace

Napastnik Charlie Austin występujący w Queens Park Rangers może w styczniu dołączyć do Crystal Palace, takie doniesienia opublikował serwis Express. W ostatnich dniach Alan Pardew ma bardzo wybrakowaną linię ataku, dlatego trener potwierdził że na pewno będzie szukał w styczniu napastnika, szczególnie że z wypożyczenia do Chelsea powrócił Patrick Bamford.

Ostatnie dwa spotkania Crystal Palace zremisował bezbramkowo, w tych spotkaniach widać było brak rasowego napastnika, który mógłby wykończyć akcję. Nic dziwnego że Pardew będzie chciał jak najszybciej znaleźć napastnika, który mógłby wzmocnić atak Crystal.

Obecnie z kontuzjami zmagają się Yannick Bolasie, Dwight Gayle, Connor Wickham, Bakary Sako a wcześniej wspomniany Patrick Bamford powrócił z wypożyczenia do Chelsea. Jak na razie sam trener nie wskazał jako by chciał pozyskać Austina, jednak raporty Express na to wskazują.

Charlie Austin skutecznym napastnikiem

26-letni Austin w Queens Park Rangers występuje od 2013 roku, w obecnym sezonie zawodnik rozegrał 16 spotkań w rozgrywkach Championship w którym zdobył 10 goli. Tak wysoka forma napastnika wskazuje że w styczniu opuści Loftus Road i przeniesie się do silniejszej drużyny, szczególnie że QPR zajmuje obecnie piętnastą pozycję i nic nie wskazuje na to aby drużyna mogła awansować do Premier League.

Według niektórych źródeł wynika że oprócz Crystal Palace, Austinem zainteresowane są drużyny West Ham, Everton i Newcastle United, dlatego aby pozyskać utalentowanego gracza, Pardew musi szybko złożyć odpowiednią ofertę.

Dodaj komentarz