Crystal Palace remisuje ze Swensea City 1:1

Crystal Palace w końcu się odblokował i zdobył punkt w wyjazdowym spotkaniu ze Swensea City, podopieczni Pardewa zremisowali dzisiaj ze Swensea 1:1 mimo że do przerwy przegrywali 1:0.

Kibice Crystal Palace czekali aż ich drużyna przerwie passę porażek, która przed tą kolejką wynosiła aż pięć porażek z rzędu, jednak dzisiejsze spotkanie pokazało, że Alan Pardew ciągle pracuje nad skutecznością swoich podopiecznych.

Swensea lepsza od Crystal w pierwszej połowie

Niestety pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, po tym jak z rzutu wolnego w 13 minucie bramkę zdobył Sigurdsson, można tutaj nieco winić Hennesseya, który ustawił źle mur i piłka mogła swobodnie wlecieć w róg bramki. Do przerwy niestety Crystal Palace nie istniało, natomiast swoje szanse miało Swensea, najbliżej zdobycia gola był Andre Ayew którego strzał z 33 minuty minimalnie minął słupek bramki, natomiast w 36 minucie Wayne Routledge huknął, jednak jego strzał otarł się o słupek.

Crystal Palace szybko wyrównuje

W przerwie w zawodnikami mocno porozmawiał Alan Pardew, ponieważ na drugą połowę wybiegła o wiele bardziej zmotywowana drużyna i już w 47 minucie mieliśmy 1:1, Delaney przedłużył piłkę do Danna, a ten bez zastanowienia wpakował ją do siatki. Już w 52 minucie mogliśmy mieć kolejne trafienie dla Crystal, jednak strzał w wykonaniu Yohana Cabaye minimalnie minął słupek bramki. Przed końcem meczu przebudzili się jeszcze goście, który dwukrotnie zagrozili bramce Henneseya, najpierw Modou Barrow, którego strzał o centymetry minął poprzeczkę bramki a następnie Gylfi Sigurdsson oddał silny strzał, który ze sporymi problemami wybronił Hennessey.

Ostatecznie wynik spotkania nie uległ zmianie, a Crystal Palace w końcu zdobyło punkt w lidze, miejmy nadzieję że to będzie początek zbierania punktów, bo już 13 lutego, Crystal Palace podejmie przed własną publicznością Watford.

Swensea City – Crystal Palace 1:1 (1:0)

1:0 Sigurdsson 13′
1:1 Dann 47′

Swensea City: Fabiański; Rangel (86′ Naughton), Williams, Fernandez, Taylor; Britton, Cork, Sigursson, Routledge (60′ Barrow), Ayew; Paloschi (87′ Gomis)

Crystal Palace: Hennessey; Ward, Dann, Delaney, Souare; Cabaye (70′ Boateng), Jedinak; Zaha, Mutch, Lee (45′ Chamakh); Adebayor (85′ Campbell)