Gayle i Wickham wracają do składu

Alan Pardew poinformował że Connor Wickham i Dwight Gayle powinni być już dostępni na sobotnie spotkanie Pucharu Anglii przeciwko Southampton. To na pewno jest bardzo dobra wiadomość dla drużyny i kibiców, szczególnie że Crystal od trzech spotkań nie zdobyło żadnego gola.

Menadżer Crystal Palace chce jak najszybciej przerwać złą passę drużyny, która w ostatnich trzech spotkaniach nie zdobyła nawet jednej bramki, przez co odniosła dwa remisy i porażkę. Teraz nadeszła ta lepsza wiadomość, powrót po kontuzji dwóch zawodników, którzy są mocną stroną ekipy Crystal.

Yohan Cabaye to kolejny zawodnik, który nie zagrał w ostatnim spotkaniu przeciwko Chelsea Londyn, jednak w jego przypadku nieobecność spowodowana była zawieszeniem na jedno spotkanie z z racji przekroczenia limitu żółtych kartek w Premier League.

Gayle i Wickham wyleczyli kontuzje

Gayle i Wickham to nie jedyni kontuzjowani w ostatnim czasie, z kontuzją zmagał się również Bakary Sako, jednak on już zasiadł na ławce przeciwko Chelsea Londyn, teraz wydaje się że przeciwko Southampton Sako powinien pojawić się na boisku od pierwszego gwizdka a Gayle i Wickham będą zależni od opinii części medycznej Crystal, jeżeli wszyscy wspólnie zadecydują że gracze są już zdolni do gry na pewno Pardew skorzysta z ich usług.

Pardew zadowolony z powrotu kontuzjowanych graczy

Gayle i Wickham powinni być dostępni w sobotnim meczu, również Sako jest już zdolny do gry, to dla Nas fantastyczna informacja, czekaliśmy aż gracze powrócą aby znowu dać wsparcie Crystal.

,

Dodaj komentarz