Jack Hunt nie żałuje że był graczem Crystal Palace

Jack Hunt w ostatnich dniach przeniósł się z Crystal Palace do Sheffield Wednesday na stałe tym samym zakończył trzyletnią przygodę z Crystal, z klubem w którym nie zagrał żadnego spotkania, będąc ciągle wypożyczany.

Jack Hunt nie żałuje przejścia do Crystal Palace

Na pewno za udany pobyt w Crystal Palace, Hunt nie uzna chociaż wczoraj na jednym z serwisów społecznościowych 25-letni Jack napisał:

Jeśli chodzi o mój czas w Crystal Palace, po prostu nie wyszło, wiadomo że różne rzeczy dzieją się w futbolu. Ale nigdy nie będę żałował decyzji o podpisaniu kontraktu z Crystal Palace do którego trafiłem z Huddersfield Town.

Jack Hunt ciągle zawodnikiem na wypożyczeniu

Wracając do samego transferu zawodnika, wstępnie mówiono że Crystal Palace musiało zapłacić 2 miliony funtów poprzedniemu klubowi gracza, którym był Huddersfield Town, niestety w drużynie Crystal miejsca w składzie nie znalazł, zawodnik co chwilę był wypożyczany do innych klubów, w kolejności: Barnsley, Nottingham Forest, Rotherham United i Sheffield Wednesday do którego ostatecznie przeniósł się na stałe.

W ciągu swoich wszystkich wypożyczeń będąc jeszcze graczem Crystal, zawodnik rozegrał łącznie 62 spotkania, były to spotkania w rozgrywkach Championship, gdyż wszystkie te drużyny występowały na tym poziomie rozgrywek.

Dodaj komentarz