Jason Puncheon i James McArthur kontuzjowani

Podczas dzisiejszego raportu medycznego okazało się że, Jason Puncheon i James McArthur nabawili się poważnych urazów, które wykluczą ich na dłuższy czas. W przypadku Puncheona będzie to przerwa przez kilka spotkań, natomiast McArthur może nie zagrać do końca sezonu.

Alan Pardew nie otrzymał dobrych informacji od sztabu szkoleniowego, są one wręcz fatalne dla menadżera Crystal Palace, Puncheon naderwał ścięgno podczas przegranego meczu z Bournemouth i będzie musiał pauzować przez kilka spotkań. Gorsza sytuacja jest w przypadku McArthura, który zerwał więzadło w kostce i będzie musiał pauzować prawdopodobnie do końca sezonu.

Pardew o poważnych kontuzjach swoich graczy

Otrzymaliśmy dzisiaj rozczarowujące wieści, szczególnie martwi poważny uraz McArthura który wykluczy go do końca sezonu. W przypadku Puncheona będzie to pauza przez kilka spotkań.

Obecna sytuacja w Crystal robi się coraz bardziej nieciekawa, przypomnijmy że nadal do zdrowia nie powrócił Yannick Bolasie, który przypuszcza się że wróci w połowie lutego. Przed drużyną Crystal teraz trudne spotkanie wyjazdowe ze Stoke, Pardew będzie miał bardzo trudne zadanie przy układaniu składu wyjściowego.

,

Dodaj komentarz