Jedinak: Nasza gra była skuteczniejsza i zdecydowana

Mile Jedinak wyraził swoje ogromne zadowolenie po tym jak Crystal Palace zwyciężyło nad Reading 2:0, zapewniając sobie tym awans do półfinału FA Cup, gracz Crystal podkreślił, że kluczem do zwycięstwa było dla jego drużyny przede wszystkim lepsza skuteczność od przeciwnika oraz zdecydowana gra do samego końca meczu.

Wygrana w Pucharze Anglii sprawiła że drużyna prowadzona przez Alana Pardewa będzie teraz walczyć w półfinale tych rozgrywek, jednak na chwilę obecną musimy jeszcze poczekać aż zostaną rozlosowane pary półfinałowe, na razie wiadomo że w półfinale pewne miejsca oprócz Crystal, mają drużyny Watford i Everton natomiast ostatnia drużyna będzie wyłoniona po powtórkowym spotkaniu Manchesteru United z West Ham United.

Jedinak o awansie Crystal Palace

Zagraliśmy skutecznie, prowadziliśmy zdyscyplinowaną grę. Pokazaliśmy to co pokazujemy od kilku tygodni, tylko że teraz przyniosło nam korzyść w postaci zwycięstwa. Przed meczem powiedzieliśmy sobie, że najważniejsze jest zachować czyste konto, następnie zachowanie chociażby remisu a najlepiej granie o zwycięstwo, to ostatnie nam się udało w pełni. Bramkarz Reading zagrał dobre spotkanie, ale ostatecznie udało nam się strzelić dwa gole.

Teraz drużyna Alana Pardewa powinna się również skupić na Premier League, po dwanaście spotkań bez zwycięstwo może niepokoić i drużynę i kibiców, szczególnie że drużyna ze spotkania na spotkanie notuje spadki w tabeli.

, ,