Jonny Williams ma wiele do udowodnienia

Jonny Williams powrócił z wypożyczenia z Nottingham Forest, Alan Pardew z powodu kontuzji w drużynie zakończył wcześniej wypożyczenie Williamsa aby ten pomógł drużynie w tej trudnej chwili. Sam Williams wie że teraz ma wiele do udowodnienia, aby odwdzięczyć się trenerowi, który dał już zawodnikowi rozegrać 10 minut przeciwko Chelsea.

Jonny Williams do Nottingham Forest trafił na zasadzie wypożyczenia we wrześniu, od tego czasu zawodnik rozegrał 10 spotkań, w tym 4 w pierwszym składzie. Oprócz spotkań ligowych zawodnik rozgrywał spotkania w reprezentacji Walii, dobra postawa sprawiła że Pardew postanowił dać zawodnikowi szansę i wprowadził gracza do pierwszej drużyny, aby ten się rozwijał i szukał miejsca w składzie.

Williams otrzymuje szansę od Pardewa

To będzie szansa dla zawodnika aby znaleźć miejsce w pierwszym składzie, zawodnik ma jeszcze wiele do zrobienia, ale widać postępy. Zawodnik jest tutaj lubiany przez wszystkich, ma zaledwie 22-lata i wiele do osiągnięcia, jeżeli tylko będzie ciężko pracował. Przeciwko Chelsea zagrał dobrze, oby rozwijał się tak dalej.

Williams liczy na występy w Crystal

Zawodnik liczy że trener da mu więcej pograć w spotkaniu Pucharu Anglii przeciwko Southampton, widać że zależy mu na rozwoju. Nie bez powodu Pardew ściągnął zawodnika wcześniej z wypożyczenie, wie że z powodu kontuzji to właśnie Jonny może dodatkowo pomóc drużynie. Na pewno teraz wszystkie oczy będą skierowane na postępy zawodnika, oraz pokaz jego umiejętności w każdym spotkaniu w którym tylko otrzyma szansę od Pardewa.

Dodaj komentarz