Jonny Williams wypożyczony do MK Dons

22-letni pomocnik Crystal Palace, Jonny Williams został wypożyczony na 93 dni do Milton Keynes Dons występującego w rozgrywkach Championship. Zawodnik na początku stycznia powrócił z wypożyczenia z Nottingham Forest i miał walczyć o miejsce w drużynie Pardewa, jednak ostatecznie ponownie wędruje na wypożyczenie, tym razem na 3-miesięczne.

Williams zadowolony po przejściu do MK Dons

Na oficjalnej stronie MK Dons pojawił się wypowiedź Williamsa:

Cieszę się że tutaj jestem, to nowy rozdział w moim życiu i jestem tym bardzo podekscytowany. Bardzo podoba mi się gra MK Dons, lubię grać podobnie dlatego tuta jestem. Będę chciał pokazać ze swojej strony jak najwięcej i pomóc drużynie jak najbardziej tylko będę potrafił.

Obecnie drużyna MK Dons zajmuje 20 miejsce w Championship z dorobkiem 26 punktów. Menadżer MK Dons, Karl Robinson powiedział, że cieszy się z pozyskania Williamsa, jest to gracz który na pewno będzie pasował do jego drużyny.

Zaraz po powrocie z Nottingham Forest, Williams zapowiadał walkę o miejsce w składzie Pardewa, jednak jak się okazało jeszcze nie tym razem, ponieważ trener wolał wypożyczyć gracza, żeby jeszcze zdobywał doświadczenie w niższej lidze.

Dodaj komentarz