Laurent Depoitre obserwowany przez Crystal Palace

Według raportów mediów, Laurent Depoitre znalazł się na celowniku Crystal Palace, angielski klub podobno obserwuje zawodnika belgijskiego Gent, aby już niebawem złożyć ofertę za 27 letniego gracza.

Laurent Depoitre może trafić do Crystal Palace

Gent jest jedynym belgijskim klubem, który wystąpi w kolejnej rundzie Ligi Mistrzów, drużyna zmierzy się z Wolfsburgiem, jednak to Depoitre stał się teraz celem plotek, według doniesień Alan Pardew nadal szuka napastnika mimo podpisania krótkiej umowy z Adebayorem i właśnie Belg może być idealnym rozwiązaniem.

Depoitre na początku obecnego sezonu łączony był z Tottenhamem, jednak do transferu nie doszło i zawodnik pozostał w Gent w którym występuje od 2014 roku. Od momentu dołączenia do Gent zawodnik rozegrał 57 spotkań ligowych w których zdobył 22 gole.

Obecny kontrakt Depoitre obowiązuje do czerwca 2017 roku, zawodnik w ostatnim czasie odrzucił ofertę nowego kontraktu, dlatego jeżeli klub chce zarobić na graczu, będzie zmuszony go sprzedać już w letnim oknie transferowym.

Laurent Depoitre o swojej sytuacji

Mam 27 lat, być może klub będzie chciał mnie sprzedać szczególnie, to jest moment teraz albo nigdy, jeżeli Gent chce na mnie zarobić.