Loic Remy może przenieść się do Crystal Palace

Karuzela wokół dołączenia napastnika do Crystal Palace trwa nadal, tym razem media zasugerowały, że to Loic Remy może dołączyć do Crystal Palace w najbliższych dniach, początkowo zawodnik, który miał nie opuszczać Chelsea Londyn, teraz może być zmuszony do ewentualnych zmian, szczególnie że do Chelsea na zasadzie wypożyczenia ma dołączyć Pato.

Crystal nadal szuka napastnika

Od początku stycznia wiadomo że Alan Pardew poszukuje napastnika, już mogliśmy przeczytać o wielu doniesieniach, jednak póki co nikt do drużyny nie dołączył a ta w ataku gra ostatnio fatalnie, nie strzelając żadnych goli.

Remy przejdzie do Crystal Palace

Ostatni tydzień to spekulacje o dołączeniu Adebayora, teraz przyszła pora o doniesieniach z Chelsea, Loic Remy może przenieść się do Crystal, podobno rozmowy już trwają, ale czy to kolejna plotka czy faktycznie kluby rozmawiają na temat transferu nie wiadomo.

Na razie wszystko wskazuje na to że kariera w Chelsea dla Remiego nie wygląda zbyt obiecująco, zawodnik spędza czas głównie na ławce a do klubu ma dołączyć kolejny napastnik, którym jest Pato.

Dodaj komentarz