McArthur: jedno z moich gorszych spotkań

Pomocnik Crystal Palace, James McArthur przyznał że przegrane spotkanie z Chelsea 0:3, było dla niego jednym z gorszych spotkań w barwach Crystal. Zawodnik zdaje sobie sprawę, że zagrał słabe spotkanie za co wszystkich przeprasza.

Reprezentant Szkocji zagrał wczoraj w środku pola z Jedinakiem, naprzeciw nich zagrali Cesc Fabregas i Obi Mikel, zawodnik dodał że gra przeciwko takim graczom była we wczorajszym meczu bardzo trudna. Drużyna popełniła wiele błędów w niedzielnym spotkaniu co rywale skrupulatnie wykorzystywali, najpierw Oscar dał prowadzenie, podwyższył przepięknym strzałem Willian a wynik ustalił Diego Costa.

McArthur wzywa do szybkiej reakcji

James McArthur wezwał swoich kolegów z drużyny, aby jak najszybciej podnieśli się i zagrali o wiele lepsze spotkanie w Pucharze Anglii, w którym przeciwnikiem jest Southampton. Szybka reakcja pomoże drużynie w nabraniu siły przed kolejnymi trudnymi spotkaniami ligowymi.

McArthur przyznaje się do gorszej gry przeciwko Chelsea

Spotkanie przeciwko Chelsea było dla mnie rozczarowujące, zagrałem słabo, to było jedno z gorszych spotkań w moim wykonaniu w barwach Crystal. Czułem że gram słabo, piłka odskakiwała mi od nogi. Teraz czeka nas analiza spotkania, musimy wyciągnąć konsekwencje z tej porażki, aby takich błędów popełniać jak najmniej.

James do Crystal trafił w 2014 roku od tego czasu rozegrał ponad 50 spotkań, dobrze że zawodnik potrafi przyznać się do winy, dzięki czemu będzie mógł wyciągnąć konsekwencję ze słabego meczu, aby takich błędów starać się już unikać.

Dodaj komentarz