Mile Jedinak nie odejdzie z Crystal

Mile Jedinak nie odejdzie z Crystal Palace w najbliższym oknie transferowym, piłkarz zdemontował plotki na temat jego odejścia i podkreślił, że jest szczęśliwy na Selhurst Park.

Z powodu urazów Jedinak przegapił początek sezonu, jak na razie w obecnym sezonie rozegrał 10 spotkań, rozgrywając tylko dwa pełne spotkania, pozostałe mecze to minuty, które łącznie dały w tym sezonie 306 minut spędzonych na boisku. Mimo tego zawodnik zrozumiał że dobrze czuje się w drużynie Crystal i chce jej pomóc w osiąganiu dobrych wyników.

Mile Jedinak nie odejdzie, chce pomóc

to niepotrzebne spekulacje, gram dla Crystal i jest mi tu dobrze. Niestety zmagałem się z urazami przez co ominęło mnie kilka spotkań. Obecnie cieszę się że jestem częścią zespołu, cieszy mnie każda minuta na boisku.

Jedinak wierzy że jego drużyna jest w stanie kontynuować drugą część sezonu na wysokim poziomie. Widać że Crystal rośnie w siłę, drużyna jest mocna i dobrze sobie radzi, piąta pozycja po 19 kolejkach to bardzo dobry wynik.

Jedinak wrósł w Crystal

Dla Jedinaka w lipcu rozpoczął się piąty rok od kiedy jest na Selhurst Park, zawodnik dołączył do drużyny Crystal 11 lipca 2011 roku z Genclerbirligi Ankara. Od tego momentu Mile ma na swoim koncie już ponad 140 występów ligowych, to sprawia że staje się symbolem drużyny, która wraz z zawodnikiem wywalczyła awans do Premier League a następnie się w niej utrzymała.

The Eagles w niedzielę zmierzą się z Chelsea Londyn, która dopiero co zmieniła trenera i teraz rozpoczęła walkę o wyższe pozycje w lidze. Jedinak wierzy że Crystal jest w stanie wykorzystać słabszą formę drużyny z Chelsea, chociaż drużyna Crystal ma w swoim składzie kilku kontuzjowanych zawodników i zadanie jest mocni utrudnione.

Dodaj komentarz