Nie dać się zaskoczyć Aston Villi

Asystent menadżera Crystal Palace, Keith Millen ostrzegł graczy aby nie dali się zaskoczyć Aston Villi, mimo że drużyna jest na ostatnim miejscu w tabeli w każdym meczu będzie chciała dążyć do osiągnięcia upragnionego zwycięstwa, drugiego w tym sezonie.

Aston Villa ma zaledwie osiem punktów po dwudziestu kolejkach, dodatkowo w spotkaniu FA Cup przeciwko drużynie Wycombe występującej w League Two ekipa Villi zaledwie zremisowała.

Oprócz słabych wyników gracze mają konflikt ze swoimi kibicami, którzy zarzucają im brak zaangażowania w grę. To wszystko sprawia że drużyna nie jest w stanie odnieść wygranej, jednak jak już wspomniał asystent Pardewa nie można dać się zaskoczyć, mecz sam się nie wygra a ostatnie miejsce przeciwnika nie oznacza że drużyna nie będzie walczyć.

W przeciwieństwie do Aston Villi, drużyna Crystal zajmuje siódmą pozycję w Premier League a w spotkaniu FA Cup zapewniła sobie awans do kolejnej rundy. Teraz przyszła pora na zmierzenie się właśnie z ekipą The Villans, która pod wodzą nowego trenera szuka zwycięstwa.

Millen na konferencji prasowej dodał:

Jesteśmy bardzo zadowoleni że wygraliśmy spotkanie FA Cup i nie musimy go powtarzać. Puchar Anglii to duża konkurencja a my byliśmy po trzech spotkaniach bez strzelonej bramki, na szczęście wszystko potoczyło się dobrze dla Nas.

Spotkania z drużynami ze strefy spadkowej zawsze są trudne, ekipy niby słabo grające chcą za wszelką cenę wygrywać i często traci się punkty właśnie z takimi drużynami, dobrze że asystent poruszył ten temat, aby zawodnicy na poważnie podeszli do wtorkowego spotkania, teraz każdy punkt dla Crystal jest ważny, szczególnie że niektórzy liczą na udział w rozgrywkach europejskich.

Dodaj komentarz