Pape Souaré z nowym kontraktem

Pape Souaré, który dołączył do Crystal Palace w styczniu zeszłego roku, podpisał dzisiaj z klubem nowy trzy i pół letni kontrakt. Dzięki czemu drużyna Crystal może być spokojna o swojego lewego obrońcę, który jest pewnym punktem Alana Pardewa.

Od momentu dołączenia do Crystal Palace, Pape Souaré rozegrał 9 spotkań do końca poprzedniego sezonu, natomiast w obecnym sezonie będąc pewnym punktem na lewej obronie rozegrał już 20 spotkań. Bardzo dobra forma spowodowała, że klub postanowił podpisać z graczem dłuższy kontrakt, ostatecznie podpisano 3,5 letni kontrakt.

Souaré po podpisaniu nowego kontraktu

Chcę podziękować wszystkim fanom za wsparcie, oraz menadżerowi, który docenia moją grę. Jestem bardzo szczęśliwy w Crystal.

Przypomnijmy, że niedawno minął rok od dołączenia Pape do Crystal z francuskiego Lille, ten 25-letni gracz, który zazwyczaj występuje na lewej obronie będzie przez najbliższe kilka lat pewnym punktem w obronie. Rzadkie kontuzje zawodnika są dodatkowym plusem, dzięki czemu młody zawodnik rzadko kiedy opuszcza spotkania.

Dodaj komentarz