Pardew bliski nowego kontraktu

Steve Parish jest przekonany, że Crystal Palace dojdzie do porozumienia z Alanen Pardewem i już wkrótce menadżer Crystal podpisze nowy długoterminowy kontrakt z klubem. Mimo, że w ostatnim czasie Crystal gra mniej efektywniej niż przed nowym rokiem, Pardew ma ogromne zaufanie u właścicieli klubu.

Pardew odmienił Crystal Palace

Gdy Pardew przyszedł do Crystal 2 stycznia zeszłego roku wszystko w drużynie się zmieniło, dzięki swoim pomysłom na ułożenie składu drużyna zaczęła w końcu wygrywać i to seriami. Mimo, że od nowego roku Crystal nie radzi sobie zbyt dobrze w lidze, powoli zaczyna wychodzić na prostą, co ekipa Pardewa udowodniła, awansując do 5 rundy FA Cup.

Parish chce nagrodzić Pardewa

Parish liczy, że obecny menadżer zgodzi się na podpisanie długoterminowego kontraktu, aby mógł na spokojnie prowadzić drużynę i walczyć o jak najwyższe cele w lidze. Parish dodał: „Chcemy pokazać Alanowi jakie ma u Nas zaufanie, chcemy go nagrodzić za ciężką pracę, oferując mu nowy długoterminowy kontrakt”.

Już dzisiaj zobaczymy kolejny pojedynek Crystal, przed własną publicznością drużyna zmierzy się z beniaminkiem Bournemouth. Wszyscy liczymy na debiut Adebayora, i czekamy co nowy nabytek pokaże na boisku.

Dodaj komentarz