Pardew: Chelsea wygrała zasłużenie

Menadżer Crystal Palace, przyznał że w dzisiejszym spotkaniu Chelsea Londyn zwyciężyła zasłużenie 0:3, trener stwierdził że po stracie gola drużyna Crystal miała problemy z wyrównaniem, niestety kontuzje czterech zawodników i jedno zawieszenie mocno ograniczyły ofensywę Crystal.

Pardew podkreślił również że Chelsea od momentu zmiany trenera zmieniła swoją mentalność, rozgrywa coraz lepsze spotkania co dzisiaj pokazała na Selhurst Park. Po zdobyciu pierwszego gola, gra Chelsea się uspokoiła przez co drużyna mogła na spokojnie kontynuować spotkanie i przeprowadzać kolejne ataki.

Trener Crystal zdaje sobie sprawę że brakuje teraz kluczowych graczy, dlatego drużyna nie jest w stanie grać na poziomie sprzed dwóch ostatnich kolejek.

Pardew poszuka wzmocnienia

Będziemy szukać wzmocnień na rynku transferowym. Ważne abyśmy w drugiej połowie sezonu prezentowali równie wysoką formę jak w pierwszej części. Mam pełne zaufanie do moich graczy i wierzę że możemy być w top 10 Premier League.

Na pewno drużyna Crystal może żałować początku spotkania, kiedy to dwukrotnie miała okazję na zdobycie gole, w dalszej części niestety nie było już tak dogodnych akcji, natomiast Chelsea najpierw wyszła na prowadzenie a przepięknym strzałem wynik podwyższył Willian. Dzieła zniszczenia dokonał Diego Costa, te bramki zupełnie były zasłużone, obrona Crystal popełniała błędy co rywale wykorzystywali.

Pardew optymistą

Już na najbliższe spotkanie przeciwko Southampton do gry powinien wrócić Sako, Cabaye wróci z zawieszenia jedno-meczowego, Wickham również niebawem powróci, być może będzie to już przeciwko Aston Villi. Jeżeli Ci gracze powrócą, ewentualnie Pardew wzmocni się na rynku transferowym, gra Crystal może powrócić ponownie do wysokiej formy.

Dodaj komentarz