Pardew demontuje plotki o transferze Austina

Alan Pardew zaprzeczył, że Charlie Austin znalazł się na jego liście transferowej, menadżer Crystal stwierdził, że na pewno nie będzie chciał pozyskać Austina. Trener wyraził zdenerwowanie z rozsiewanych plotek, według trenera prasa wprowadziła w obieg inne nazwiska którymi jest Pardew rzekomo zainteresowany, jednak tak nie jest.

W ostatnim czasie głośno się zrobił jakoby Charlie Austin przeniósłby się z Queens Park Rangers do Crystal Palace, wielu było nawet zachwyconym tym pomysłem, bo Austin w obecnym sezonie spisuje się znakomicie, dzisiaj jednak te plotki zdemontował sam menadżer Crystal.

Brak goli Crystal w ostatnich trzech meczach spowodowało, że trener owszem wspomniał że szukać będzie napastnika, ale nie podał żadnego nazwiska, dzisiaj Pardew odrzucił sugestię, którą według niego zaproponował Neil Warnock, który stwierdził że Austin byłby idealnym wzmocnieniem ataku Crystal.

Pardew nie chce pozyskać Austina

Neil Warnock był menadżerem Crystal Palace, ale to ja teraz podejmuje decyzję i mówię otwarcie że nie jestem zainteresowany Austinem. Owszem pracuję obecnie nad kilkoma możliwościami transferu, ale jak na razie prasa wskazuje całkowicie złe typy, nikt z typowanych graczy nie jest obecnie na mojej liście. Ktoś podaje fałszywe informacje do pracy i robi się z tego niepotrzebne zamieszanie.

Pardew podkreślił, że nie ma zamiaru wyjawiać nazwisk, którymi jest zainteresowane, to są sprawy klubu i do póki Crystal oficjalnie nie podpisze kontraktu z zawodnikiem, nazwisko nie będzie ujawnione. Na pewno trener będzie chciał zakupić napastnika, linia ataku musi zostać wzmocniona, z powodu kontuzji trzech graczy w ostatnim czasie drużyna Crystal miała problemy ze zdobywaniem goli.

Pardew pewnie o swoich graczach

Mam w składzie bardzo dobrych zawodników, są nimi na przykład Dwight Gayle, Marouane Chamakh, Connor Wickham, Bakary Sakho i Yannick Bolasie, to są fantastyczni gracze, lepszych ciężko będzie znaleźć. Okno transferowe jest trudne nie tylko dla mnie ale i dla innych klubów Premier League, wielu chciałoby się wzmacniać , ale po co robić to na siłę mając odpowiednich graczy w obecnej kadrze.

,

Dodaj komentarz