Pardew ma nadzieję że Mourinho wróci do Premier League

Menadżer Crystal Palace Alan Pardew, ma nadzieję że były trener Chelsea Londyn, José Mourinho wkrótce wróci do Premier League aby objąć kolejny klub. Pardew stwierdził, że liga angielska jest jedną z najsilniejszych na świecie dlatego chce w tej lidze zobaczyć najlepszych menadżerów na świeci, jednym z nim jest właśnie Mourinho.

Pardew o menadżerach Premier League

W Premier League są najlepsi menadżerowie na świecie, chciałbym aby tutaj był również Pep Guardiola, które wykonują dobrą pracę w obecnym klubie jak i w swoich poprzednich, byłoby fantastyczne zagrać przeciwko jego drużynie. Mam nadzieję że również Jose Mourinho wróci do Premier League i wtedy będziemy mieli najlepszych menadżerów na świecie, którzy poprowadzą angielskie zespoły.

Trener Crystal, zdaje sobie sprawę że liga angielska jest jedną z najlepszych, dlatego przyciąga najlepszych menadżerów, według Pardewa obecnie 3-4 najlepszych menadżerów nie ma w Anglii, a chciałby aby byli wszyscy, wiadomo że wspominał on o Guardioli i Mourinho jednak nie wskazał jeszcze tych dwóch pozostałych.

My również nie zapominajmy o Pardewie, który jest fantastycznym człowiekiem, który ciężko pracuje ze swoją drużyną, aby wywalczyć jak najlepsze miejsce w Premier League. Jak na razie drużyna bardzo dobrze sobie radzi, chociaż wszyscy na pewno ucieszyli by się z dojścia do rozgrywek europejskich.

Alan zdaje sobie sprawę, że jego drużyna musi jeszcze popracować nad ofensywą, jak na razie drużyna zdobyła 23 gole, to o wiele za mało jak na tą ligę. Wiadomo że trener Crystal, będzie chciał zakupić nowego napastnika, jednak jak na razie nikogo nie udało się zakontraktować.

Już dzisiaj Crystal czeka spotkanie w Pucharze Anglii przeciwko Southampton, wszystkie oczy będą skierowane na to spotkanie już od godziny 16:00.

,

Dodaj komentarz