Pardew negocjuje nowy kontrakt z Crystal

Alan Pardew rozpoczął rozmowy z Crystal Palace na temat nowego kontraktu, menadżer który do Crystal dołączył przed rokiem wierzy że jego drużyna może wygrywać trofea dlatego liczy na podpisanie nowego kontraktu z władzami klubu.

54-letni Pardew na Selhurst Park przybył przed rokiem, od tego czasu w drużynie dużo się zmieniło, dzięki czemu Crystal zajmuje obecnie piąte miejsce w Premier League. Alan stał się kluczową postacią, która od razu po przyjściu rozpoczęła ciężką pracę aby uchronić drużynę przed spadkiem, ostatecznie kończąc rozgrywki w ostatnim sezonie na wysokim 10 miejscu, teraz trener liczy na jeszcze więcej.

Pardew negocjuje z Crystal nową umowę

Czuję że Crystal może wiele osiągnąć, dlatego też negocjujemy nowy kontrakt. W tym momencie swojej kariery muszę zdobywać trofea dlatego wierzę że z Crystal można to osiągnąć. Cieszy mnie że w tym klubie mam pełną kontrolę nad transferami, dlatego też do klubu trafiają odpowiedni gracze, którzy wiele wnoszą do drużyny.

Pardew wyjawił również, że możliwość podejmowania samodzielnych decyzji transferowych jest dla niego ważne, w drużynie Newcastle tego brakowało dlatego też to był jeden z powodów przyjścia do Crystal. W momencie przyjścia na Selhurst Park drużyna Crystal zajmowała 17 pozycję, trener dzięki ciężkiej pracy i odpowiednich zmianach wyprowadził drużynę na wyższe miejsce.

Pardew o zmianach w Crystal Palace

Kiedy przyjechałem do Crystal najważniejsze było aby zmienić koncepcję poprzedniego menadżera, który nie celował w wyższe miejsca, jedynie starał się żeby drużyna miała pewne utrzymanie. Przychodząc od razu narzuciłem cele, zajęcie wyższych pozycji, dzięki czemu drużyna odżyła, wiedząc że może coś osiągnąć. Zawodnicy byli pełni wiary, dzięki na koniec sezonu kończyli rozgrywki na 10 pozycji. Teraz gracze idą na mecz aby wygrać i to jest cel w każdym spotkaniu, niezależnie od poziomu rywala.

Widać że Pardew to osoba pełna pasji do swojej pracy, trener który wie czego chce dlatego Crystal jak widać gra coraz lepiej, a trener nie przestaje celować w wyższe osiągnięcia, mówiono nawet o rozgrywkach europejskich czy też wygraniu Pucharu Anglii.

Dodaj komentarz