Pardew rozczarowany porażką z Aston Villą

Alan Pardew po wczorajszej porażce Crystal Palace z Aston Villą, nie krył swojego rozczarowania, stwierdzając że drużyna Crystal miała ogromny chaos w ofensywie. To już czwarte spotkanie Crystal w lidze bez strzelonej bramki, na pewno Pardew zaczyna się martwić tą sytuacją, w międzyczasie poszukując nowego napastnika.

Przez całe 90 minut, Crystal Palace stworzyło sobie kilka szans, już w drugiej minucie Wilfried Zaha trafił w słupek, Sako oddał silny strzał który przeleciał nad poprzeczką oraz Connor Wickham w samej końcówce próbował szczęścia, jednak trzy groźne akcje w wykonaniu Crystal to o wiele za mało, szczególnie że żaden strzał nie zakończył się golem. Tak słaba postawa ofensywy musi martwić i trzeba szybko coś z tym zrobić.

Pardew o ofensywie Crystal

Trudno teraz myśleć o spotkaniu z Aston Villą. Brak goli zaczyna robić się problemem, we wczorajszym meczu nasza ofensywa to ogromny chaos, przez co drużyna nie stwarzała prawie żadnego zagrożenia przed bramką przeciwnika. W pierwszej połowie graliśmy przeciętnie, jednak druga połowa pokazała że ofensywa nie istniała, musimy ciężko nad tym teraz popracować.

Przed drużyną Crystal bardzo trudny wyjazd do Manchesteru City, tutaj o strzelenie bramki nie będzie łatwo, szczególnie że przeciwnik przed własną publicznością stracił w obecnym sezonie tylko 12 goli i przegrał tylko dwukrotnie.

Dodaj komentarz