Pardew: wynik nie odzwierciedla sytuacji na boisku

Alan Pardew jest przekonany że jego drużyna nie zasłużyła na tak wysoką porażkę z Manchesterem City, według trenera wynik nie odzwierciedla sytuacji na boisku, niestety po raz kolejny w barwach Crystal błąd popełnił Henessey, który w ostatnim czemu z Aston Villą wbił sobie piłkę do bramki, wczoraj również zaliczył wpadkę przeciwko The Citizens.

Hennessey, który zaliczył błąd w meczu z Aston Villą, dał sobie wczoraj strzelić gola z ponad 30 metrów przez Delpha, w tej sytuacji bramkarz powinien zachować się lepiej, tak o interwencji swojego bramkarza powiedział po meczu Pardew.

Pardew o wydajności Crystal

Wczoraj nie zagraliśmy źle, graliśmy wydajnie jednak straciliśmy aż cztery gole. Mamy dobrych graczy, jednak wczoraj brakowało nam trochę szczęścia, stwarzaliśmy sytuacje podbramkowe, których nie potrafiliśmy wykorzystać.

Pardew dodał również, że mimo dwóch błędów Hennesseya nie zamierza rezygnować z bramkarza, da mu jeszcze szansę gdyż on na to zasługuje, w poprzednich meczach spisywał się bardzo dobrze, teraz zaliczył gorsze dwa występy, niestety jeden z nich kosztował stratę punktów na Villa Park.

Dodaj komentarz