Parish: wspaniały rok dla Crystal Palace

Steve Parish uznał obecny rok dla Crystal Palace za wspaniały, Alan Pardew i wszyscy związani z Crystal Palace zaliczyli cały 2015 roku za bardzo udany, Parish ma nadzieję że nadchodzący 2016 rok będzie równie udany jak ten kończący się dzisiaj.

Patrząc wstecz na cały 2015 rok widać ogromne postępy drużyny, która pod wodzą nowego trenera zajmuje obecnie piątą pozycję w Premier League, ostatni sezon zakończyła z dorobkiem 48 punktów. Teraz Parish wierzy że Alan Pardew zdoła z drużyną osiągnąć wysokie miejsce i zdobyć nawet 62 punkty, czyli drugie tylko co ma po połowie sezonu.

Parish chwali Pardewa

Co za wspaniały rok, Alan Pardew wykonują wspaniałą pracę na Selhurst Park, dzięki czemu na ogromne wsparcie od wszystkich. Zajmujemy wysokie piąte miejsce co dla niektórych jest niespodzianką, teraz musimy udowodnić że na to miejsce zasługujemy.

Piąta pozycja to nie przypadek, drużyna Crystal rozgrywa bardzo dobre spotkania wyjazdowe, jest obecnie trzecią drużyną w lidze pod względem zdobytych punktów na wyjeździe, Crystal wyprzedza jedynie Leicester i Arsenal.

Parish wierzy w możliwości Crystal

Kończymy połowę sezonu i ten rok na piątej pozycji, szkoda że w poniedziałek nie odnieśliśmy zwycięstwa nad Swensea, widać było że zdominowaliśmy rywala, gdy Gylfi Sigurdsson podszedł do rzutu wolnego na chwilę mnie zamurowało, niestety bramki nie było.

Dobrze że w drużynie Crystal panuje tak wspaniała atmosfera, dzięki czemu drużyna może realizować kolejne zadania i zwyciężać w kolejnych spotkaniach, mimo iż kolejny mecz nie należy do najłatwiejszych bo na Selhurst Park przyjedzie Chelsea Londyn, na pewno zawodnicy nie poddadzą się bez walki i będą chcieli pokazać że ich cele są wysokie a nie tylko środek tabeli.

Parish z niecierpliwością czeka na koniec sezonu aby zobaczyć jak daleko Pardew zaszedł ze swoimi graczami, czy to będzie sukces, czy też drużyna nie wytrzyma presji i zmęczenia w tym sezonie. Na pewno udział w rozgrywkach europejskich jest możliwy, trzeba tylko grać na tak wysokim poziomie jak dotychczas.

Dodaj komentarz