Dyscypliny

Jesteś gościem
na tej stronie

TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


PIŁKA KOSZYKOWA 2016/2017

 

Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Koszykówce Chłopców

   
W piątek dnia 9 grudnia 2016 roku w hali II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w  Koszykówce Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W turnieju udział wzięło 6 drużyn,  zespoły zostały podzielone na 2 grupy, w każdej z nich rywalizowano systemem „każdy z każdym”. Dwie pierwsze drużyny z każdej grupy zagrały 2 mecze półfinałowe, następnie zwycięzcy półfinałów zagrali mecz o I miejsce w turnieju, natomiast ekipy pokonane mecz o III miejsce w powiecie.

Oto wyniki spotkań:
GRUPA A:
ZSP 3 Gniezno – III LO Gniezno 33:27
ZSP 3 Gniezno – I LO Gniezno 42:19
III LO Gniezno – I LO Gniezno 37:18

Awans do dalszych gier uzyskały zespoły ZSP 3 GNIEZNO ( I miejsce w grupie) oraz III LO GNIEZNO ( II miejsce w grupie ).

GRUPA B:
ZSP 2 Gniezno – II LO Gniezno 14:25
ZSP 2 Gniezno – ZSEO Gniezno 28:20
II LO Gniezno – ZSEO Gniezno 37:25

Awans do dalszych gier uzyskały zespoły II LO GNIEZNO ( I miejsce w grupie) oraz ZSP 2 GNIEZNO ( II miejsce w grupie ).

Półfinał 1:
ZSP 3 Gniezno - ZSP 2 Gniezno 41:32
Półfinał 2:

II LO Gniezno -  III LO Gniezno  41:24

MECZ O 3 MIEJSCE:
ZSP 2 Gniezno – III LO Gniezno 26:21


MECZ O 1 MIEJSCE:
ZSP 3 Gniezno – II LO Gniezno 38:40

Klasyfikacja końcowa mistrzostw powiatowych:

I miejsce – II LO Gniezno  
II miejsce – ZSP 3 Gniezno
III miejsce – ZSP 2 Gniezno
IV miejsce – III LO Gniezno 

Drużyna II LO Gniezno będzie reprezentować powiat gnieźnieński w dalszych rozgrywkach rejonowych. Gratulujemy wszystkim zespołom i życzymy sukcesów sportowych.

II LO Gniezno reprezentowali:
I. Chojnacki, M. Gołochowicz, K. Janiak, S. Kabziński, J. Kubicki, P. Leśniczak,
J. Małkowski, M. Milak, D. Rolewski, S. Wrzaskowski

Opiekun drużyny II LO: Klaudiusz Kozłowski

 

 

wstecz...