Dyscypliny

Jesteś gościem
na tej stronie

TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


PIŁKA KOSZYKOWA 2016/2017

 

Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Piłce Koszykowej Dziewcząt

    W piątek dnia 2 grudnia 2016 roku w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Piłce Koszykowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. Do rozgrywek przystąpiły 4 drużyny reprezentujące szkoły: I LO Gniezno, II LO Gniezno, IIILO Gniezno oraz ZSEO Gniezno.
Oto wyniki poszczególnych meczów:
            III LO Gniezno - ZSEO Gniezno 15:28
            II LO Gniezno - I LO Gniezno 35:19
            III LO Gniezno - II LO Gniezno 18:28
            ZSEO Gniezno - I LO Gniezno 25:21
            I LO Gniezno - III LO Gniezno 9:20
            ZSEO Gniezno - II LO Gniezno 7:32

Na podstawie powyższych wyników ustalono klasyfikację końcową turnieju:
1 miejsce II LO Gniezno
2 miejsce ZSEO Gniezno
3 miejsce III LO Gniezno
4 miejsce I LO Gniezno

Drużyna II LO Gniezno już w najbliższym czasie będzie reprezentować powiat gnieźnieński w dalszych rozgrywkach rejonowych. Gratulujemy wszystkim drużynom, a II LO życzymy godnego reprezentowania gnieźnieńskiego powiatu.

Zwycięską szkołę reprezentowały:
A. Gulczyńska, J. Mierzwiak, A. Skubiszyńska, N. Janiuk, M. Kowalska, S. Zielińska, K. Matysiak, M. Grzywnowicz, A. Grzechowiak, J. Sadecka, W. Pietz, A. Dąbal

Opiekun zespołu: Klaudiusz Kozłowski

Klaudiusz Kozłowski

 

wstecz...