Dyscypliny

Jesteś gościem
na tej stronie

TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacje lokalne Gniezno


Wielkopolzki Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

 

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


PIŁKA NOŻNA 2016/2017

 

VIII Turniej Mikołajkowy w Halowej Piłce Nożnej

    W tym roku dosyć późno, bo dopiero 16 grudnia 2016 roku w hali sportowej przy ul. Łubieńskiego w Gnieźnie odbył się VIII Turniej Mikołajkowy w Halowej Piłce Nożnej w ramach Mistrzostw II LO w Gnieźnie. W tym roku do turnieju zgłosiło się 10 zespołów, które w drodze losowania zostały podzielone na dwie grupy. Tradycyjnie nie zabrakło także drużyny (4a) absolwentów „Piętnastki” w składzie: Mikołaj Lukstaedt, Kamil Janas, Kacper Woźny, Dominik Nowaczyk, Michał Mirek oraz Alan Dopieralski.
    Do fazy półfinałowej awansował po dwa najlepszy zespół z każdej grupy Meczy grupowe przebiegały w czasie 1x8min, a półfinałowe i finałowe 2x8 min.
    Ostatecznie po 24 meczach klasyfikacja końcowa wygląda następująco:

1 miejsce - klasa 3C
2 miejsce - 4A Absolwenci
3 miejsce - klasa 3E
4 miejsce - klasa 2B

Królem strzelców w turnieju został strzelec 11 bramek, uczeń klasy 3E Maciej Występski.

GR 1

 

Miejsce

 

Klasa

 

Mecze

 

Punkty

 

Bramki

 

1

 

3e

 

4

 

10

 

10:2

 

2

 

2b

 

4

 

9

 

7:1

 

3

 

3a

 

4

 

7

 

10:3

 

4

 

1a

 

4

 

3

 

3:8

 

5

 

1d

 

4

 

0

 

3:19

Mecze:
3a-2b  0:1 (Bahr Maximilian)
1a-1d  3:1 (2xDzięcialak Jakub, Pietrzak Hubert-Kowalczyk Maksym)
3a-1d  8:1 (3xSiwka Paweł, 3xŚmiłowski Oskar, Szarzyński Jakub , Kurowski Jacek-Kowalczyk Maksym)
3a-1a  1:0 (Śmiłowski Jakub)
3e-1d  4:1 (3xJałoszyński Łukasz, Występski Maciej-Kmieć Eryk)
3e-3a  1:1 (Występski Maciej – Śmiłowski Oskar )
3e-2b  1:0 (Występski Maciej)
3e-1a  4:0 (3xWystepski Maciej, Jałoszyński Łukasz)
2b-1d  4:0 (2xBahr Maximilian, Matusz Maciej, Bielak Adam)
2b-1a  2:0 (Bielak Adam , Bahr Maximilian)

 

GR 2

 

Miejsce

 

Klasa

 

Mecze

 

Punkty

 

Bramki

 

1

 

4a

 

4

 

10

 

15:1

 

2

 

3c

 

4

 

10

 

12:2

 

3

 

1g

 

4

 

6

 

6:9

 

4

 

3h

 

4

 

3

 

3:17

 

5

 

2a

 

4

 

0

 

2:8

Mecze:
4a-3c  1:1  (Janas Kamil-Popek Kacper)
3h-2a  2:1  (2xNowacki Mikołaj-Strzelecki Przemysław)
4a-1g  5:0  (Woźny Kacper, 2xNowaczyk Dominik, Janas Kamil, Luksteadt Mikołaj)
1g-3c  1:2  (Janiak Klaudiusz- Karmoliński Adam, Popek Kacper)
1g-3h  3:1  (Janiak Klaudiusz, Stachowiak Eryk, Kropaczewski Bartosz-Pawlaczyk Kamil)
3c-2a  1:0  (Gręzicki Kacper)
1g-2a  2:1  (Janiak Klaudiusz, Kropaczewski Bartosz-Jankowski Marek)
4a-3h  5:0  (Woźny Kacper, Nowaczyk Dominik, 2x Mikołaj Luksteadt,
Janas Kamil)
4a-2a  4:0  (2xJanas Kamil, Nowaczyk Dominik , Mikołaj Luksteadt)
3c-3h  8:0  (3xSzeszycki Łukasz, 2xWiśniowski Daniel, 3xKabziński Szymon)

 

 

wstecz...