Dyscypliny

Jesteś gościem
na tej stronie

TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


UNIHOKEJ 2016/2017

 

Mistrzostwa Powiatu SPG w Unihokeja Chłopców

    W poniedziałek 7 listopada 2016r. w hali sportowej II LO w Gnieźnie rozegrano 8 Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Unihokeju Chłopców. Do turnieju przystąpiło 7 zespołów podzielonych na dwie grupy. W grupach grano 2x10 min systemem „każdy z każdym”. Awans do fazy finałowej uzyskały po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy, które zagrały pomiędzy sobą mecze systemem "na krzyż".

Grupa A

II Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie
Zespół Szkół Ekonomiczno – Odzieżowych
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
Cechowa Szkoła Rzemieślnicza

Grupa B

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
I Liceum Ogólnokształcące

Wyniki poszczególnych spotkań grupowych:

II LO - ZSEO 2:1
ZSP1 - CSR 6:0
II LO - ZSP1 0:1
ZSEO - ZSR 5:1
II LO - CSR 6:0
ZSEO - ZSP1 3:4
ZSP3 - ZSP2 0:1
ZSP3 - I LO 6:3
ZSP2 - I LO 4:2

Faza Półfinałowa:

ZSP1 - ZSP3 2:1 (1:1)
ZSP2 - II LO 5:3

Mecz o 3 miejsce:

ZSP3 - II LO 1:2

Finał:

ZSP1 - ZSP2 2:3

Klasyfikacja końciwa turnieju:

1 miejsce: ZSP 2 Gniezno
2 miejsce: ZSP 1 Gniezno
3 miejsce II LO Gniezno
4 miejsce ZSP 3 Gniezno

II LO w Gnieźnie reprezentowali:
Jacek Kurowski (K), Jakub Szarzyński, Oskar Śmiłowski (B), Adam Bielak, Karol Kaczmarek, Bartosz Trzybiński, Przemysław Strzelecki, Igor Chojnacki, Mikołaj Nowacki, Jakub Małkowski

Opiekunem zespołu był: Krzysztof Kamiński

Krzysztof Kamiński
foto: H.Schulz, Julia Michalska

 

wstecz...