Raport medyczny przed meczem z Chelsea

Na konferencji prasowej, Alan Pardew potwierdził cztery kontuzje w drużynie Crystal Palace, dodatkowym problemem jest zawieszenie za kartki za które pauzować będzie Yohan Cabaye.

Bakary Sako, Dwight Gayle, Connor Wickham i Yannick Bolasie nadal zmagają się z kontuzjami i z ich usług nie skorzysta menadżer Crystal Palace, ostatni którego zabraknie to Cabaye, który z powodu żółtej karki w spotkaniu przeciwko Swensea będzie musiał pauzować przez jedno spotkanie, jako że była to piąta żółta kartka tego zawodnika w tym sezonie.

Cztery kontuzje w Crystal Palace

Yannick Bolasie zmaga się z urazem biodra, jego powrót może nastąpić w połowie stycznia a nawet w samej końcówce.

Connor Wickham nabawił się urazu łydki, powrót zawodnika przewidywany jest podobnie jak w sytuacji Bolasiego w połowie stycznia lub pod jego koniec.

Dwight Gayle to kolejny zawodnik z urazem ścięgna udowego, tutaj jak na razie nie wiadomo kiedy gracz powróci do gry, jednak na pewno będzie to w styczniu.

Bakary Sako ma problem ze ścięgnem uda, prawdopodobnie zawodnik będzie gotowy na kolejne spotkanie po meczu z Chelsea.

Kolejny problem trenera to zawieszenia najlepszego strzelca drużyny, którym jest Yohan Cabaye, podczas spotkania przeciwko Swensea w 34 minucie zawodnik otrzymał żółtą kartkę, która była jego piątą w tym sezonie, co automatycznie spowodowało jeden mecz zawieszenia.

,

Dodaj komentarz