Sam Byram łączony z Crystal Palace

Niektóre źródła podają, że Sam Byram może już w styczniu trafić do Crystal Palace, 22-letni obrońca Leeds United nie doszedł do porozumienia ze swoim obecnym klubem a kontrakt zawodnika wygasa z końcem sezonu, jeżeli Leeds myśli o zarobku na graczu, będzie musiało przyjąć ofertę już w styczniu.

Sam Byram mimo zaledwie 22-lat, w drużynie Leeds występuje 2005 roku, kiedy to dołączył do grup młodzieżowym, pnąc się po szczeblach grupowych klubu dołączył do pierwszego składu, w którym ma już ponad 120 występów od 2012 roku. Teraz przyszła pora na zmiany, gracz chce trafić do mocniejszej drużyny najlepiej z Premier League, a tutaj po zawodnika ustawiają się Crystal Palace, West Ham United, Norwich City i Leicester City.

Byram trafi do Premier League ?

Właściciel Leeds Massimo Cellino ujawnił że młody gracz odrzucił już kilka propozycji nowego kontraktu, dlatego klub jest w stanie przyjąć ofertę za zawodnika, dzięki czemu zarobi na graczu, w innym wypadku Sam odejdzie na zasadzie wolnego transferu z końcem sezonu.

Wstępnie mówi się, że Leeds United zażąda za gracza kwoty w granicach 8 milionów funtów, za tak utalentowanego gracza nie jest to zbyt wygórowana kwota. Obecnie drużyna gracza, Leeds występująca w rozgrywkach Championship zajmuje 13 pozycję i jest mało prawdopodobne aby wywalczyła awans do Premier League, dlatego też Byram liczy na ofertę już teraz z klubu z najwyższej ligi.

Dodaj komentarz