Shelvey na celowniku Crystal Palace

Według raportu The Telegraph, Jonjo Shelvey stał się celem transferowym Crystal Palace, Alan Pardew bardzo chętnie pozyskałby pomocnika Swensea City, z którym miał już okazję pracować w Charlton Athletic. Drużyna Swensea oczekuje za gracza kwoty w granicach 10 milionów funtów.

Shelvey jest obecnie w nieciekawej sytuacji w obecnym klubie, trener nie stawia na zawodnika, twierdząc że ten nie przykłada się odpowiednio do treningów i meczów, w ostatnim spotkaniu przeciwko Manchesterowi United zawodnik nie otrzymał szansy, po raz ostatni zagrał przeciwko Crystal, podczas spotkania rozegrał on 56 minut.

Pardew wierzy że może wpłynąć na postawę zawodnika i pomóc mu przygotować się do mistrzostw Europy, trener Crystal może dać Jonjo drogę do składu reprezentacji Anglii, o ile ten będzie chciał współpracować, z tym nie powinno być problemu, przecież panowie znają się już z drużyny Charlton.

Shelvey szuka drogi ucieczki

Młody, zaledwie 23-letni zawodnik chce jak najszybciej zmienić klub aby rozpocząć regularną grę w lidze, wydaje się że Crystal może być odpowiednim miejsce, Pardew lubi stawiać na młodych uzdolnionych graczy. Zawodnik nie chcą przegapić Mistrzostw Europy we Francji na pewno nie będzie przebierał w ofertach, jeżeli tylko uzna że w wybranej drużynie będzie miał szansę na występy.

Jak na razie od momentu przyjścia do Swensea, Jonjo rozegrał 79 spotkań, w których zdobył 10 goli. Wcześnie przez trzy lata występował w drużynie Liverpoolu.

Shelvey dogada się z Pardewem ?

Wydaje się że najbliżej zakontraktowania młodego Jonjo jest drużyna Crystal, kwota 10 milionów funtów nie powinna stanowić problemu, jak za tak doświadczonego gracza. Pardew jest osobą, która ma dobre relacje z młodymi graczami, pod jego okiem rozwinęło się wiele dobrych graczy, czy to w Newcastle czy to w Crystal.

Oprócz Shelvey’a, Pardew chce pozyskać napastnika, najwięcej się mówi o dołączeniu Austina z Queens Park Rangers, ta sprawa również powinna się wyjaśnić w ciągu najbliższych kilku dni, w tym przypadku rywalem jest Newcastle United.

Dodaj komentarz