Ward: to był niesamowity rok

Joel Ward podsumował ten mijający 2015 rok, zawodnik Crystal Palace jest w zupełności zadowolony z postawy jego drużyny, oraz ma nadzieję że nadchodzący rok będzie równie udany jak rok 2015.

Joel wrócił wspomnieniami do początku sezonu, kiedy to w czwartej kolejce Crystal pokonało na Stamford Bridge drużynę Chelsea Londyn 2:1 dzięki bramce z 81 minuty właśnie w wykonaniu Joela. Po tej wygranej Crystal niespodziewanie było wiceliderem rozgrywek. Obecnie obie drużyny dzieli 11 punktów, z korzyścią dla Crystal, zawodnik nie bez powodu wspomniał o tym pojedynku, bo już w niedzielę na Selhurst Park dojdzie do pojedynku właśnie z Chelsea.

Ward liczy na korzystny wynik przeciwko Chelsea

Jesteśmy teraz w dobrej formie, nie przegraliśmy w sześciu ostatnich spotkaniach. Nie możemy spocząć na laurach, teraz czeka nas pojedynek z Chelsea, ta drużyna ma światowej klasy zawodników a więc musimy zachować szczególną ostrożność.

Joel który w Crystal występuje od 2012 roku, w poprzednim spotkaniu przeciwko Chelsea zdobył swoją trzecią bramkę dla Crystal w przeciągu trzech lat, mimo niedużego dorobku w obecnym klubie, to trafienie dało drużynie trzy punkty. Zawodnik czuł się po meczu wspaniale, nic dziwnego, przecież Crystal pokonało obecnego mistrza Anglii, a to dla takiej drużyny wspaniałe uczucie.

Teraz na Selhurst Park drużyna Chelsea przyjedzie pod wodzą nowego menadżera, którym niedawno został Hiddink. Pod wodzą nowego trenera drużyna rozgrywa coraz lepsze spotkania, dlatego tym bardziej do meczu trzeba podejść na poważnie.

Ward po wrażeniem gry Crystal

Dla całego zespołu to był niesamowity rok. W styczniu do klubu przyszedł Alan Pardew, od tego momentu zmieniło się wiele. Nowy menadżer przyniósł zaufanie, lepszą organizację i dbałość o szczegóły. To był szalony rok w którym ciężko pracowaliśmy, jednak to się opłaciło, kończymy rok na piątej pozycji w Premier League.

Na półmetku rozgrywek Joel wie że Crystal ma ambicje aby znaleźć się na koniec sezonu w pierwszej dziesiątce Premier League, oczywiście wszyscy chcieliby zagrać w upragnionych pucharach europejskich, ale to zadanie jest trudne, chociaż na pewno jest do wykonania.

Dodaj komentarz