Władze Crystal omawiają plany transferowe

Plany Crystal Palace odnośnie transferów mogą nieco ulec zmianie, wszystko z powodu urazów jakich nabawili się Yannick Bolasie i Connor Wickham oraz decyzji jaką podjął Patrick Bamford’s, który wrócił z wypożyczenia do Chelsea.

Właściciel Crystal umówiony jest z Alanem Pardewem aby omówić sprawy związane z transferami w klubie, szczególnie że okno transferowe rusza już za dwa dni. Wickham z powodu urazu nie zagra w czterech kolejnych spotkaniach, Dwight Gayle nadal ma problemu ze ścięgnem uda natomiast Marouane Chamakh, który rozegrał w obecnym sezonie zaledwie 108 minut chciałby zmienić klub na taki w którym znajdzie szansę na częstszą grę, to wszystko powoduje że drużyna pozostaje z jednym napastnikiem, którym jest Fraizer Campbell, jednak on również za wiele nie gra w tym sezonie.

Wszystko wskazuje na to że trener dojdzie do porozumienia z właścicielem, jednak teraz trzeba podjąć bardzo ważne decyzje, które mogą mieć wpływ na dalszą część sezonu. Liga angielska do najłatwiejszych nie należy, dlatego też dobranie odpowiedniego zawodnika nie jest łatwym zadaniem.

Swoje zdanie na temat transferu zmienił natomiast Mile Jedinak, do tej pory zawodnik nie grał zbyt wiele, jednak w grudniu Pardew dał mu szansę w trzech spotkaniach, z czego w dwóch od pierwszych minut, sam zawodnik w ostatnich dniach stwierdził, że póki co chciałby pozostać w klubie szczególnie ze znalazł zaufanie w oczach trenera.

, ,

Dodaj komentarz