Włoski dziennik o transferach Crystal Palace

Włoski dziennik Gazzetta dello Sport opublikował artykuł w którym zamieścił plany transferowe klubów z Premier League, które mogą zakupić graczy z Serie A. Crystal Palace jest jednym z klubów o którym wspomniał Gazzetta dello Sport, twierdząc że Alan Pardew poszukiwać będzie prawdopodobnie napastnika i Serie A może być jednym z celów, z którego traki napastnik trafi do Crystal.

Według Gazzetta dello Sport drużyna Crystal obserwuje w ostatnim czasie trzech napastników, są nimi Khouma Babacar z Fiorentiny, Adrian Ramos z Borussi Dortmund oraz Charlie Austin z Queens Park Rangers.

Dziennik skupił się głównie na graczu z Serie A, konkretnie napastniku Fiorentiny. Khouma Babacar który ma zaledwie 22-lata do Fiorentiny trafił w wieku 14 lat, od tego czasu w barwach fioletowych rozegrał ponad 50 spotkań i strzelając 12 goli w lidze. Problemem transferu mogłoby być uzyskanie pozwolenia na pracę w Anglii przez Senegalczyka.

Babacar łączony z Crystal Palace

Babacar w obecnym sezonie zdobył 6 goli dla Fiorentiny, natomiast bardzo udany sezon dla napastnika był poprzedni w którym zawodnik występował na wypożyczeniu w Modenie, w trakcie wypożyczenia gracz zdobył 20 goli. Młody, utalentowany gracz, jest podobno obserwowany przez Pardewa, który chciałby widzieć zawodnika w swoim składzie.

W ostatnim czasie wiele się mówiło o Austinie, Pardew obserwuje gracza QPR, jednak sam klub gracza niechętnie sprzedałby utalentowanego napastnika.

Pardew we wczorajszej wypowiedzi na konferencji prasowej, potwierdził że będzie chciał jak najszybciej znaleźć napastnika dla Crystal, jednak nie wskazał konkretnego zawodnika, którego by chciał pozyskać. Wszystko powinno się w przeciągu kilku dni okazać kto przybędzie do Crystal.

Dodaj komentarz